BİOETHANOL ŞÖMİNE MODELLERİ

Kaliteli işçilikle hazırlanmış etanol yakıtlı bacasız Bioethanol Şömine modelleri için Vanessa Şömine sizleri bekliyor.

BİOETHANOL ŞÖMİNE NEDİR?

Bacasız şömine biyoetanol yani İngilizce bilinen adı ile bioethanol, sıvı yakıtla çalışan şömine modellerindendir. Bir burner haznesinin içine sıvı yakıtı döktükten sonra özel tasarımlı uzun bir çakmakla veya özel bir kibritle yakıp bacasız şöminenin keyfini çıkarabilirsiniz. Genel bilinen şömine modellerine göre herhangi bir baca, elektrik veya gaz bağlantısına gereksimi yoktur. Zehirli gazlar, duman, is veya koku gibi bir iz bırakmaz ve kül oluşturmaz. Ev, ofis, otel veya restoran, hatta bir bahçe gibi tüm iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca kaydırmalı kontrol kapağı ile alev boyutunu istediğiniz gibi değiştirebilir ve istediğiniz zaman kolaylıkla şömine söndürülebilir.

BioEthanol Şömine fiyatları ve ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçin.
Masaüstü Bioethanol Şömine
Masaüstü BioEthanol Şömine

Masaüstü bioethanol şömineler, en çok beğenilen bacasız şömine modellerindendir. Tasarımları itibari ile şık ve minimal yapısı ile evinize harika bir hava katar. Bio-ethanol yakıtla çalışan şömineler duman, is veya koku yapmaz. Çalışması kesinlike güvenlidir. Masaüstünde dekor amaçlı kullanılan bu şöminler modern ve şık bir etki yaratır. Masaüstü şömine modelleri kullanışlı ve ufak yapılarına rağmen yüksek ısı ve ışık yayarlar.

Duvara Monte BioEthanol Şömine

Duvar tipi bioethanol şömine modelleri evinizin herhangi bir duvarına kolaylıkla monte edebilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Hiç bir baca veya menfez gibi zorluklar gerektirmez. Şık şömine modellerini istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Televizyonun altında bile kullanabilir ve böylece şömine tv ünitesine sahip olabilirsiniz. Kayar kapaklı tasarımları olan modeller sayesinde alev ayarı yapılabilir ve istediğiniz zaman yakıp şöminenizi söndürebilirsiniz.

Duvar Tipi BioEthanol Şömine
Taşınabilir BioEthanol Şömine
Taşınabilir BioEthanol Şömine

Görsel açıdan ister mekan içi ister mekan dışında kolaylıkla kullanım imkanı sunan bu taşınabilir şömine modellerini istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Ev, işyeri veya kafe bar gibi mekanların salon kısımlarına, kış bahçelerine veya teras balkon gibi yerlere koyduğunuz anda görselliğinin yanı sıra ısınma konusunda da yardımcı olacak şık ve dekoratif şömine modelidir. Her ne kadar rüzgar olsa da şömine işlevini bozmayacak olan koruma camı rüzgarlı alanlarda da kullanıma imkan verir.

BioEthanol Şömine fiyatları ve ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçin.

Bio-Ethanol Şömine Yakıtı

Bioethanol Şömine yakıtları, bacasız şömineler için üretilmiş özel bir yakıt olup tamamen issiz, kokusuz ve temizdir. İnsan ve diğer canlıların sağlığına hiçbir zararı yoktur. Çevreci ve ekolojik bir yakıttır. Kömürün, odunun bıraktığı tortu, kül, is gibi sorunlara imkan vermez. Kapalı ve açık mekanlarda güvenle ve kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bioethanol Şömine Yakıtı
(1 Litrelik Ambalaj Seçenekleri)
1 Litre BioEthanol Şömine Yakıtı
Bioethanol Şömine Yakıtı
(5 Litrelik Ambalaj Seçenekleri)
5 Litre BioEthanol Şömine Yakıtı

BioEthanol Şömine Hakkında Bilgiler

Bio ethanol şömine zararlı mı?

Bacasız şömine bioethanol yakıt ile yanan, koku, duman, is yapmayan insan sağlığına zararı olmayan yeni nesil şömine çeşidi olarak bilinir. Bioethanol bacasız şömine yakıtı oldukça temiz yanar, dolayısıyla herhangi atık gaz çıkışı olmaz.

Bioethanol şömine ne kadar yakar?

Hazır tasarım ürünlerimizde ortalama burner 1 Litre yakıt ile 3 Saat yanmaktadır. Piyasaya göre yakıt litre fiyatlarımızı minumuma çekip siz müşterilerimize ürünü kullandıkça tasarruf etmeniz için çalışıyoruz. Şömine burner uzunluğu değiştikçe ürün yanma süreside değişecektir.

Bioethanol şömine nasıl yakılır?

Bacasız şömine biyoetanol (bioethanol) sıvı yakıtla çalışan şöminelerdir. Sıvı yakıtı burner haznelerinin içerisine döktükten sonra uzun çakmakla yakıp keyfini alırsınız. Herhangi bir baca bağlantısı, elektrik bağlantısı, gaz bağlantısı gerektirmez. Herhangi bir zehirli gaz, duman, koku, is ortaya çıkarmaz.

Bio ethanol şömine ısıtır mı?

Evet ısıtır. Bacasız Şöminelerin en önemli avantajlarından biri oluşturdukları sıcak havanın bacadan çıkıp gitmemesidir. Markası ne olursa olsun bacasız şömineler sıcak havayı direkt bulunduğu ortama aktarır. Isıtma verileri, burner kitlerin özelliklerine göre değişir.

Etanol şömine koku yapar mı?

Bu şöminelerin üretimine, yenilenebilir enerji kaynağı bio-ethanol yakıtının farklı katkı maddeleriyle desteklenip şöminelere uygulanmasıyla başlandı. Bu madde sayesinde şöminelerde dumansız, kokusuz, gerçek ve kızıl bir alev görüntüsü elde ediliyor.

Biyoetanol kullanım alanları nelerdir?

Biyoalkol, günümüzde yakıt alkolü olarak en çok kullanılan, fosil olmayan yakıttır. bir tanımlama olmasına karşın, yaygın olarak bu isim biyokütle kaynaklarından elde edilen etil alkol için kullanılmaktadır. Biyoetanol, basit olarak renksiz, berrak, yanıcı, oksijenlenmiş hidrokarbondur.

BioEthanol Şömine Örnekleri