ELEKTRİKLİ ŞÖMİNE MODELLERİ

Tüm elektrikli şömine modellerimiz istediğiniz ölçülerde özel üretim yapılabilmektedir. Bluetooth bağlantısı, çıtırtı efekti, ısıtma özelliği opsiyonları uygulanabilmektedir. Elektrikli şöminelerimizin tamamı yerli üretilmekte olup yüksek kaliteye sahiptir.

Yüksek kalite ile bir çok farklı özelliğe sahip Elektrikli Şömine modelleri için Vanessa Şömine sizleri bekliyor.

Elektrikli Şömine fiyatları ve ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçin.
Çok Fonksiyonlu Elektrikli Şömine
Çok Fonksiyonlu Elektrikli Şömine
70cm, 100cm ve 130cm elektrikli şömine seneçekleri mevcuttur.

3 boyutlu odun görselleri bulunan elektrikli şömine modellerindendir. Beş farklı renkte gece lambası olarak kullanılabilir. Bluetooth ile telefonunuza bağlanıp istediğiniz müzikleri dinleyebileceğiniz güçlü ses sistemi mevcuttur. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir elektrikli şömineler. Ayrıca yanan odun çıtırtısı ve yağmur sesi gibi efektleri sayesinde gerçekçi şömine hissi verir. Uyku modu ile zaman ayarlı kullanılabilir. 1000w ve 2000w 2 kademeli ısıtma seçeneği vardır.

Çok Fonksiyonlu Plazma Şömine
800lük, 1000lik, 1300lük, 1600lük, 2000lik, 2400lük elektrikli şömine seneçekleri mevcuttur.

Touch Panel dokunmatik panel teknolojisine  sahip bir elektrikli şömine modelidir. Düşük orta ve yüksek gerçekçi alev görüntüsü ile kullanılabilir. 5 farklı renkte gece lambası özelliği mevcuttur. 7 farklı dil seçeneği bulunur. Bluetooth ile telefonunuza bağlanabilen güçlü ses sistemine sahiptir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Uyku modu özelliği ile 30-60-90-120-150 dakika çalışma süreleri ayarlanabilir. Ayrıca yanan şömine odun çıtırtısı ve yağmur sesi efektleri verebilir. 1000w ve 2000w olmak üzere 2 kademeli ısıtma seçeneği bulunur.

Çok Fonksiyonlu Plazma Şömine
Elektrikli Plazma Şömine
Elektrikli Plazma Şömine
800lük, 950lik, 1300lük, 1800lük elektrikli şömine seneçekleri mevcuttur.

İki kademeli ısı ayarı vardır ve 2000w kapasitesindedir. Gömülü şömine modeli olarak monte edilir.  Uzaktan kumanda ve kontrol paneli ile kontrol edilebilir. Şömine alev görüntüsü efektleri ayarlanabilir. Güvenlik şalteri mevcuttur. Ses efekti vardır.

Efektli 3 Boyutlu Elektrikli Şömine
700lük, 1000lik, 1500lük elektrikli şömine seneçekleri mevcuttur.

3 boyutlu görünümü ile alev ve duman efekti vererek çok gerçekçi şömine görüntüsü verir. LED aydınlatmalı odun seti mevcuttur. Uzaktan kumandalı ile kontrol edilebilir. Gerçek şömine dış kaplamalarına veya alçıpan yapay duvar montajına uygundur. Isıtma özelliği yoktur sadece dekor amaçlı kullanılır.

3 Boyutlu Elektrikli Şömine
3 Boyutlu Elektrikli Şömine
3 Boyutlu Elektrikli Şömine
600lük, 800lük, 1300lük elektrikli şömine seneçekleri mevcuttur.

Power Led teknolojisi ile üretilmiştir. Gece lambası özelliği vardır. 3 boyutlu odunlu şömine görüntüsü verir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Ses efekti verir. Havalandırma menfezi ile montaj yapılabilir.

Elektrikli Şömine fiyatları ve ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçin.

Elektrikli Şömine Hakkında Bilgiler

Yaşamımızı kolaylaştıran ev eşyalarından biri de elektrikli şömineler diyebiliriz. Elektrikli şömine herkesin hayatına dokunabilen kullanışlı yöneti mevcuttur. Bu ürünler dekorasyon için oldukça önemlidir. Uzun süre iç mekan tasarımının temel odağı olarak kullanıldılar. Mekan kurguları daimi olarak insanlığın göz zevkine uygun bir şekilde ilerledi.

Elektrikli şöminelerin hayatımıza kattığı konforu daha önceden bilmiyor olabilirsiniz. Bu konfor kolay kolay başka ev eşyalarında pek görülmemektedir. Ama artık imkanlar sebebiyle durum değişiyor. Çünkü artık elektrikli şömineler var.

Elektrikli şömineler çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ısıtır ve görsel olarak çok hoş bir ortam hissi verir. Kullanışlı ve pratik özellikleri ile hayatınızı ve bulunduğunuz ortamı ciddi anlamda değiştirebilir.

Günlük yaşam bölgelerinde kullanım şekilleri baca olmadan da kullanılabilir olması, herhangi bir risk faktörü oluşturmaması sebebiyle çocuk odası, yatak odası, çalışma alanları, mutfak ve hobi alanlarında kullanılabilir. Özellikle uygun fiyatlı elektrikli şöminelerin Avrupa veya yerli olan modellerin büyük bir kısmı kalitelidir.

Elektrikli şömine çok yakar mı?

Elektrikli şömine modelleri ısı vermesinin yanında ateş görünümü veren ışıklandırma sistemi de içerir. Sadece bu ışıklandırma sisteminin kullanımı durumunda elektrik tüketimi az olmaktadır. Ancak özellikle kış aylarında ısınmak için kullanılan elektrikli şöminelerin tükettiği elektrik daha da artabilmektedir.

Elektrikli şömine kullanışlı mı?

Elektrikli şömine modelleri görüntü modundan bağımsız bir ısıtma özelliğine sahiptir. Yani evet, ısıtır. Alışılagelmiş gündelik yaşam alanlarındaki kullanımlarının yanı sıra baca gerektirmemesi ve kullanımının riskli olmaması ile tercih edilen elektrikli şömineler, iç mimarlar tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

Elektrikli şömine nasıl kullanılır?

Elektrikli şömine çeşitleri, bacasız ve doğal bir odun ile yanmadığı için sadece bulunduğu odayı ısıtmaktadır. Nedeni ise elektrikli şöminelerin ısıyı biriktireceği bir bölmesi bulunmamaktadır. Elektrikli şöminelerin çeşitleri birbirinden farklı olabilmektedir. Bunun için ısıtma kapasiteleride farklılık gösterebilmektedir.

Elektrikli şömine ne işe yarar?

Elektrikli şömine çeşitleri; normal şömineler gibi ısınma ihtiyacınızı estetik bir şekilde karşılama işine yarar. Elektrikli şöminelerde evin sadece bir bölümünü ısıtacak kapasite olduğu için daha çok dekor amaçlı bir kullanımı vardır. Zaten evlerin bir ısıtma sistemi olduğu için pek ısıtma ihtiyacına göre alınmıyor.

Plazma şömine nedir?

Modern tasarım şömine gruplarından olan elektrikli plazma şömine modelleri sade ve naif bir görünüme sahiptirler. Doğal taş, mermer veya granit uygulanarak elde edilirler. Plazma adını ince bir çerçeve anlamından alan ve giydirmeden ziyade ateşi ön plana çıkaran modellerdir.

Elektrikli şömine kaç metrekareyi ısıtır?

Kurulumu oldukça basit, kullanımı ise gayet kolaydır. ”Elektrikli şömine ısıtır mı?” sorusunun yanıtı genellikle elektrikli şöminenin modeline bağlıdır. Isıtma gücü 2 kw olan elektrikli şömineler 20 metrekarelik bir alanı ancak 1 saat içinde ısıtabiliyor.

Elektrikli Şömine Örnekleri