ŞÖMİNE MODELLERİ

Odun yakıtlı, doğalgazlı, elektrikli veya bio-ethanol yakıtlı şömine modelleri ve çeşitleri için Vanessa Şömine sizleri bekliyor.

Elektrikli Şömine

Elektrikli şömine modelleri, bir odanın içini ısıtan, dekorasyonunu alevlerle optimize ederek gerçek yangınları taklit eden bir cihazdır. Duman veya zehirli gaz yaymadığı için kullanımı güvenlidir. Ayrıca herhangi bir özel bakım gerektirmez.

Elektrikli Şömine
Bio-Ethanol Şömine

BioEthanol Şömine

BioEthanol şömine modelleri, soğuk havalarda elektrik faturalarını azaltmak için mükemmel bir çözüm olarak kabul edilen bio-ethanol şömineler, portatif, hızlı yanan, asgari bakım gerektiren daha temiz, ve verimlidir. Profesyonel bir kurulum gerektirmez. Ayrıca ısı kaybı, duman veya koku yoktur.

Odunlu Şömine

Odunlu şömine modelleri, çift yanma sistemiyle donatıldığında daha verimlidir, kütükler yandığında açığa çıkan gazlar, tam yanma için yeniden ateşlenir, daha az odunla daha fazla ısı sağlar (%75'ten fazla bir verime ulaşır) ve emisyonları sınırlar.

Odunlu Şömine
Doğalgazlı Şömine

Doğalgazlı Şömine

Doğal gazlı şömine modelleri, bir kanala bağlı bir şömineden oluşur ve gaz sayesinde çalışır. Gerçek bir odun şöminesi gibi duvara gömülü değildir. Gazlı sobanın aksine, birçok üretici gazlı şömineyi geleneksel bir şömine şeklini vererek ayırt eder.

Isınma amaçlı kullanılan pek çok ısıtıcı modeli, ayrıca dekor amacıyla da beraber kullanılabilmektedir. Dekor şömine çeşitleri kullanılması için farklı şömine çeşitleri bulunmaktadır. Şömineler eskiden sadece ısıtma amacı ile kullanılmış olsa da artık günümüzde bir ev aksesuarına dönüşmüştür.

Şömine çeşitleri birbirinden çok farklı şekilde ve amaçta üretilmekte olup, farklı modelleri de mevcuttur. Bu şömine modelleri sayesinde evinizin iç kısmını veya teras, balkon gibi yerleri kolaylıkla farklı ve güzel bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Teras veya balkonu güzel bir kış bahçesine çevirmek için bir şömine eklemeniz yeterli olabilir.

Günümüz teknolojisi ile artık şömine modelleri de çok gelişmiştir. Farklı tasarımlar ve özellikler ile bulunduğu alana uyum sağlayan ve ortamın ambiyansını etkili bir biçimde anında değiştirebilirsiniz. Elektrikli şömine modelleri de en çok tercih edilen şömine modellerinden biridir. Çünkü bu şömineler sayesinde odun yakmak gibi zorluklarla uğraşmazsınız. Temizlik konusunda da oldukça kolaydır.

Hangi şömine modelini veya şömine çeşitlerini tercih ederseniz edin, hemen önlerinde yer alacak oturma gruplarında konforlu ve keyifli zamanlar geçirirsiniz. Şöminenizin karşısında otururken, arkada çalan dinlendirici bir müzik ile tüm olumsuz duygulardan ve düşüncelerden kolaylıkla uzaklaşabilirsiniz.

Şömine Çeşitleri

Şömine modelleri, şömine fiyatları, şömine soba, şömineli tv ünitesi, şömine yapımı, elektrikli şömine, dekor şömine, dekoratif şömine, taş şömine, barbekü modelleri, barbekü fiyatları, bacasız şömine, balkon şöminesi ve benzeri tüm ihtiyaçlarınız için VANESSA ŞÖMİNE ile iletişime geçin, kaliteli malzeme ve güvenli işçilik ile şömine keyfine varın.

Örnek Şömine Modelleri